Czym charakteryzują się wysokiej jakości wieszaki na ubrania?

Wieszaki odzieżowe

Bardzo często nawet kosztowna i zrobiona z wysokiej jakości materiału odzież będzie się źle prezentować, jeśli nie zapewnimy jej bezpiecznego miejsca w naszej szafie.

Składanie ubrań na zwykłych  półkach często przynosi efekt pogniecionych materiałów, które mogą się odkształcić i zmienić swój pierwotny fason.

Wieszaki na ubrania powinny być niezbędnym elementem każdego domu, gdzie dbamy o swój wizerunek i o to, jak prezentujemy się na co dzień. Podobnie solidne wieszaki są niezbędne w sklepach odzieżowych i hotelach.

Poniżej zamieszczamy krótki artykuł z opisem, z czego wykonujemy wieszaki, aby nasi Klienci mogli cieszyć się nimi jak najdłużej i jak najbardziej.

Z czego wykonujemy wieszaki na ubrania?


Bez względu na to, czy jesteśmy posiadaczami ogromnej garderoby, czy skromnej szafy, wieszaki na ubrania są stałym elementem porządkowania odzieży – także w sklepach wielkopowierzchniowych (IKEA). Często powstaje dylemat, gdzie zaopatrzyć się w dobre produkty?

Nasza firma przykłada ogromną dbałość o jakość  swoich wyrobów. Wieszaki naszej marki Forest Gorlice, są zrobione z bardzo trwałego drewna. Możemy wyróżnić jego cztery rodzaje, które są używanego do produkcji  naszego asortymentu: bukowe, jesionowe, dębowe oraz jaworowe.

Dzięki temu, że materiały z których wykonujemy nasze wieszaki są bardzo wytrzymałe, nie należy obawiać się o ich wykrzywienie lub naginanie pod ciężarem ubrań, na przykład ciężkich płaszczy, futer, lub obszernej, zimowej kurtki. Nasza odzież na zawsze zatrzyma nienaganną formę, zarówno na wieszaku stojącym, jak i wiszącym.

Tworzywo drewniane jest bardzo przyjemne w użytkowaniu, posiada piękny naturalny kolor. Dodatkowo polakierowane, jest bardzo estetyczne wizualnie. Lakier może posiadać właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu można zapobiegać ześlizgiwaniu się odzieży.

Wieszaki na ubrania z drewna, doskonale komponują się z wszelkimi wnętrzami, zachowując klasyczną formę i styl. To od naszego Klienta zależy, jaki wybierze kolor lakieru lub bejcę.

Jak dobrać kształt wieszaków?


Wieszaki na ubrania różnią się swoim wyglądem dość znacząco. Kiedy stoimy przed wyborem i zastanawiamy się, które zakupić do naszej szafy, należy zrobić analizę, co dokładnie potrzebujemy wieszać. Inne wieszaki przydadzą się nam na lekkie koszule, a zupełnie inne do powieszenia spodni.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, w celu porady i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości przy zakupie.