Doświadczenie

W Forest od blisko 100 lat wytwarzamy drewniane produkty. Nasze bogate doświadczenie oraz zespół specjalistów pozwoliły nam stać się ekspertem w szczególnym typie artykułów — drewnianych wieszakach oraz akcesoriach do kuchni.

Swoją ofertę produktową kierujemy do Klientów z sektorów: przemysłu odzieżowego, hotelarskiego oraz
wyposażenia wnętrz. W centrum naszego zainteresowania zawsze jest Klient. To dla Niego tworzymy
ofertę, która sprosta najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Dofinansowania projektów

Z dumą informujemy, że nasze innowacyjne projekty są wspierane przez dofinansowania.

Dzięki temu możemy nieustannie rozwijać nasze produkty i usługi, dostarczając naszym klientom rozwiązania najwyższej jakości.

Dofinansowania pozwalają nam inwestować w nowoczesne technologie i ciągłe doskonalenie, co przekłada się na zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Jakość

Jako marka stawiamy na estetykę i dokładność w każdym produkcie, który wychodzi z naszych zakładów. Jesteśmy świadomi, że drewno jest materiałem wytrzymałym, szlachetnym i ponadczasowym, dlatego też nasze wieszaki oraz deski kuchenne są tworzone z litego buku, jesionu, dębu oraz jawora. Nie tylko gwarantujemy trwałość naszych produktów, ale także stawiamy na personalizację i estetykę, tak aby były one pięknym i funkcjonalnym uzupełnieniem każdego wnętrza.

Dla naszej marki najważniejsze jest to, że nasze produkty nie tylko cieszą oko, ale również przetrwają przez lata, zachowując swój wygląd i funkcjonalność.

Ekologia

Dzięki posiadaniu własnych zakładów produkcyjnych oraz źródła surowca pochodzącego wyłącznie z polskich lasów, które są zarządzane z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, jesteśmy w stanie spełnić wszelkie wymagania i oczekiwania naszych Klientów, jednocześnie dbając o środowisko naturalne.

Jesteśmy szczególnie dumni, że już od 1998 roku posiadamy certyfikat FSC® (The Forest Stewardship Council), a od niedawna możemy się pochwalić również certyfikatem PEFC™, co świadczy o naszej długoletniej trosce o zachowanie równowagi między ekonomią a ekologią w branży leśnej.

AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia i aktualności z życia firmy Forest Gorlice. Bądź na bieżąco!

ZOBACZ