WIESZAKI DO TWOJEJ GARDEROBY, jakich potrzebujesz !!! Część 6/6

Część 6/6: WIESZAKI DO TWOJEJ GARDEROBY, jakich potrzebujesz !!!🧐
Wieszaki dla dodatków

Każda szafa oprócz podstawowej garderoby zawiera również wszelkiego typu dodatki takie jak apaszki, krawaty oraz bieliznę, która często jest pomijana w planowaniu garderoby.

Aby krawaty czy apaszki mogły być używane w każdej chwili bez konieczności prasowania warto przechowywać je na wieszakach dla nich przeznaczonych. Dodatkowo wprowadzi to porządek w Twojej szafie.

Do zawieszania krawatów najlepszym rozwiązaniem będzie specjalny wieszak pozwalający powiesić na nim aż do 20 krawatów. Pozwala to w łatwy sposób wyciągnąć całą kolekcję posiadanych krawatów i dobrać ten jedyny, który będzie nam towarzyszył danego dnia.

Kółka na apaszki dają możliwość swobodnego powieszenia tego dodatku, a duża średnica zmniejsza ryzyko powstawania zagnieceń. Do zawieszenia apaszek można też spotkać specjalne wieszaki z jednym klipsem, ale to rozwiązanie nie zawsze sprawdza się w przypadku cienkich i bardzo delikatnych tkanin.

Komplety bielizny szczególnie wykonane z koronki, zamiast w szufladzie lepiej przechowywać na wieszaku, dzięki temu zestaw będzie łatwo dostępny i odpowiednio zabezpieczony. Specjalne nacięcia w ramionach wieszaka pozwalają wykorzystać szelki stanika do jego powieszenia, a mniejsze niż w standardowych wieszakach klipsy w odpowiedni sposób pozwalają powiesić dolną część kompletu.

Skarpety czy bawełnianą bieliznę najlepiej przechowywać w odpowiednich szufladach, czy koszach z przegródkami. Nie wymagają one stosowania wieszaków i jest bardziej praktyczne.

I tak dotarliśmy już do ostatniego artykułu z serii „WIESZAKI DO TWOJEJ GARDEROBY, jakich potrzebujesz !!!” Mamy nadzieję, że  ta lektura była, a wiedza w niej zawarta będzie pomocna w projektowaniu, planowaniu czy przebudowie domowej garderoby czy szafy.

Po ciekawe pomysły i więcej zdjęć zapraszamy do odwiedzenia zakładki „Inspiracje” na naszej stronie www.forest.gorlice.pl/inspiracje/