Eleganckie wyposażenia dla hoteli

Wiemy, jak ważne jest, odpowiednie wyposażenie hotelowe, które pozwoli gościom czuć się komfortowo. Dlatego stworzyliśmy produkty najwyższej jakości, które dodają wygody i elegancji: wieszaki, stojaki oraz tace hotelowe.

Podstawą naszej oferty są w drewniane wieszaki hotelowe, które można umieścić w szafach, co pozwoli gościom uporządkować swoje ubrania, a także uniknąć ich wygnieceń. Zastosowanie specjalnych haków przy wieszakach pozwala utrzymać porządek i ład.

Stojaki hotelowe

Oferujemy również różnego rodzaju stojaki, które sprawdzą się w hotelowych holach, ale również w pokojach. Stabilne, solidne oraz eleganckie, a do tego dostępne w wielu wariantach. Nasze portfolio produktowe i wykończenia pozwalają dopasować rozwiązania, które świetnie wpasują się do różnego rodzaju wnętrz.

Stojak hotelowy bardzo przydaje się, kiedy gość chce bezpiecznie odłożyć swoje okrycie wierzchnie, bez obawy pogniecenia lub zabrudzenia.

Stojaków na kółkach można używać do transportu ubrań z lobby, co jest bardzo przydatne w ekskluzywnych hotelach.

Jak wybrać odpowiedni stojak?

Proponujemy stojaki o różnej konstrukcji, w zależności od tego, co chce się na nich powiesić, lub położyć.
Stojak na ubrania Parys, ma podwójny wieszak bryłowy, na którym można zawiesić płaszcz lub garnitur. Jest wysoki, więc odpowiedni nawet na dłuższą odzież. Dodatkowo, ten wieszak posiada drewniane poprzeczki, na których można powiesić spodnie, pasek, lub szal. Zamiast tradycyjnych nóżek ma niewielkie kółka, co pozwala na łatwe użytkowanie.
Innym rodzajem stojaka, jest ten przeznaczony na walizki i torby. Ma stabilne nóżki, bez kółek, dodatkowo jeden wieszak ramienny płaski na lekką odzież wierzchnią.

Bardzo elegancko wykonany stojak Hektor, będzie ozdobą prostych i minimalistycznych wnętrz. Posiada wieszak bryłowy, a oprócz tego niewielką półkę na drobiazgi. Niżej umiejscowiony jest cienki drewniany drążek, który może służyć jako wieszak na pasek lub chustę.

Tace hotelowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również tace hotelowe. To drobny element wyposażenia hotelowego, który podnosi standard oraz dodaje wnętrzu estetyki i funkcjonalności. Nasze tace są dopracowane w każdym szczególe, co tyczy się ich wyglądu, funkcjonalności oraz możliwości dopasowania ich do hotelowych wnętrz.

Indywidualne dopasowanie

Warto zaznaczyć, że dostępne w naszej ofercie wieszaki hotelowe można personalizować – możliwość dodania logo hotelu lub dopasowanie wariantu kolorystycznego. Dodatkowo, możemy poprawiać użyteczność stojaków poprzez dodatkowe zabezpieczenia na wieszaki płaskie lub bryłowe. Aby odzież wisiała stabilnie na wieszaku, opcjonalnie dodajemy specjalne nakładki, np. silikonowe, gumki ryflowane, flokowanie lub stosujemy lakier antypoślizgowy.