Dlaczego warto kupić wieszak odzieżowy produkcji europejskiej ?

Wieszaki odzieżowe

Chcielibyśmy przekazać Państwu kilka istotnych informacji odnośnie różnic pomiędzy europejskimi nieco droższymi, a dalekowschodnimi produktami, przy zakupie których zawsze kusi niska, dyskontowa cena.

Niestety, producenci z Dalekiego Wschodu używają w większości przypadków miękkich, egzotycznych gatunków drewna, które można wprawdzie szybko i łatwo pozyskać, ale ich żywotność nie jest zbyt długa. Po krótkim czasie produkt ulega deformacji, wygina się i schnie, czego skutkiem jest, że haczyk obluzowuje się i wypada. W naszej produkcji stosujemy najwyższej jakości drewno, przede wszystkim bukowe, ale również jesionowe i dębowe pochodzące z polskich lasów i opatrzone certyfikatami. Gatunki te są bardzo twarde, a wykonane z nich produkty niezwykle trwałe. Nasze wieszaki odzieżowe posłużą Państwu wiele lat, przez co są ekologiczne, a korzystanie z nich nie obciąża środowiska naturalnego.

Wilgotność drewna używanego do produkcji wynosi około 12%, jest to wartość optymalna, zapewniająca trwałość i estetykę wyrobów z drewna na długie lata.

Używane przez nas kleje i lakiery w standardach europejskim, również opatrzone są stosowną dokumentacją i certyfikatami. Nietoksyczne lakiery i bejce wodne są przyjazne środowisku. Ponieważ rynków dalekowschodnich nie obowiązują surowe normy wykonania, wieszaki Azjatyckie zwykle lakierowane są starego typu lakierami nitro, które nie tylko zawierają bardzo szkodliwe substancje lotne, ale są również niezwykle łatwopalne. Lakiery nitro z czasem zmieniają również swoja barwę, więc po pewnym czasie stają się zupełnie innym produktem, niż ten, który Państwo kupili.  Niewątpliwym atutem jest również to, że nasze produkty objęte są gwarancją, a kiedy zdarzy się problem, zawsze jesteśmy blisko i szybko reagujemy na skargi klientów.

Pracujemy dla wielu znanych marek polskich i zagranicznych. Dla nich prezentacja odzieży w salonach odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego jakość produktów firmy Forest została już dawno doceniona.
Przez wiele lat nieprzerwanej pracy stworzyliśmy niezliczoną ilość modeli wieszaków drewnianych, wsłuchując się w potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.