Wieszaki odzieżowe na każdą okazję

Wieszaki odzieżowe

Drewniane wieszaki specjalne

Aby w Państwa szafie zapanował ład i porządek zachęcamy do zakupu naszych wieszaków specjalnych, które dedykowane są pod konkretne części garderoby. Gdy dodatkowo nie dysponujecie zbyt dużą powierzchnią, oraz co oczywiste nie chcecie ponownie poświęcać swojego czasu na prasowanie pogniecionych rzeczy,  idealnym i prostym rozwiązaniem są produkowane  przez nas wieszaki  kompaktowe, jakimi są 3-skirts oraz 4-pants. Listwa zastosowana w obydwu modelach wieszaków, bardzo łatwo daje się odchylać , co sprawia, że dostęp do zawieszonej na niej odzieży jest bezproblemowy i szybki. Poniżej znajda Państwo wyjaśnienie tych być może tajemniczo brzmiących skrótów.

Idealne wieszaki na spódnicę

Na jednym solidnym wieszaku 3-skirts z trzema poprzeczkami wyposażonymi w klipsy, można zawiesić aż trzy spódnice. Jest to możliwe dzięki wzmocnionej górze i bokom, wykonanym z bukowych listewek, wszystkie te elementy lakierowane naturalnie, tak aby widoczna była ładna i ciepła struktura drewna.  Klamerki poprzeczek, powleczone są gumą zapobiegającą niszczeniu zawieszonej na nich ubrań. Ponieważ końcówki klipsów są gładkie, nie zostawiają brzydkich ząbkowanych  śladów, jak zdarza się niestety w przypadku  zapięć plastikowych. Wiszące na płasko spódnice po wyciągnięciu ich z szafy zawsze będą wyglądały nienagannie i nie pojawią się na nich zagniecenia, dodatkowe pliski czy fałdki, czyli mankamenty, których tak bardzo chcielibyśmy uniknąć wyciągając odzież z naszej szafy  garderoby.

Wieszaki na spodnie

Do spodni idealnym rozwiązaniem jest nasz 4-pants. Wyposażony jest w cztery wykonane również z solidnego, lakierowanego naturalnie  drewna bukowego antypoślizgowe poprzeczki, które powleczone są gumowym wężem. Zaletą takich poprzeczek jest ich antypoślizgowość, co w praktyce oznacza, iż  używając tego konkretnego wieszaka nie muszą się Państwo martwić, iż zawieszone na nim spodnie będą się zsuwać na podłogę.

Celem obu tych rozwiązań jest przede wszystkim  możliwość zaoszczędzenia sporej przestrzeni, oraz wygoda w użytkowaniu tych konkretnych produktów.