Główny producent wieszaków odzieżowych z drewna w Polsce

Wieszaki odzieżowe

Tworzenie wieszaków, stojaków oraz innych drewnianych wyrobów dla naszych Klientów, to przyjemna praca połączona z pasją. Nasza marka Forest Gorlice od wielu lat stara się coraz lepiej spełniać oczekiwania.

Produkujemy wieszaki odzieżowe, stojaki na ubrania, wieszaki przeznaczone do hotelidla dzieci, na specjalną odzież i wiele innych. W naszym asortymencie każdy znajdzie coś dla swoich potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym sklepem internetowym, gdzie są przedstawione nasze wyroby.


Rodzaje wieszaków odzieżowych


Jako czołowy producent wieszaków odzieżowych w naszym kraju, mamy do zaproponowania bardzo solidne i wytrzymałe wieszaki drewniane. Tworzymy je z bardzo mocnego drewna bukowego, które pasuje do większości wystrojów wnętrz, oraz do szaf naszych Klientów.

Wieszaki mogą mieć kształt  bryłowy lub płaski, w zależności od tego, jakiej odzieży mają służyć. Haki wieszaków są bardzo mocne, obrotowe, co ułatwia wieszanie oraz zdejmowanie odzieży.

Wieszaki mogą posiadać drążki z rurki PCV lub drewna, które możemy wykorzystać na powieszenie dodatkowych elementów, takich jak skórzany pasek lub szalik.

W naszym asortymencie sklepu internetowego, znajduje się podział wieszaków odzieżowych na:

  • garnitury i garsonki

  • kurtki i płaszcze

  • spodnie i spódnice

  • bluzki i koszule

  • dla dzieci

  • dla hoteli

  • specjalne

  • stojaki

Każda odzież wymaga innego kształtu wieszaka, często są to niewielkie, ale bardzo znaczące różnice. Jako producent wieszaków odzieżowych chcemy zapewnić szeroki wybór, bez kompromisów ze strony klienta.

Stojaki na odzież bardzo często znajdują swoje zastosowanie w hotelu, gdzie można wygodnie i szybko powiesić swoją odzież. Stojak pozwala także użyć żelazka parowego, gdyż ubranie jest dobrze wyeksponowane.

Dbałość o tradycje naszej firmy

Jesteśmy znani jako producent wieszaków odzieżowych już od ponad pięćdziesięciu lat. Historia gorlickiego zakładu sięga jednak jeszcze wcześniej.

Dokładamy wszelkich starań aby korzystać z legalnych źródeł pozyskiwania surowców. Posiadamy liczne certyfikaty, bliska jest nam troska o środowisko, a także uczciwa współpraca z partnerami.

Możemy pochwalić się dystrybucją w państwach europejskich oraz światowych. Nasza firma liczy ponad 250 pracowników, dzięki czemu Forest Gorlice jest uważany za jedną z największych firm z branży w Europie.