Wyposażenie kuchni – drewniane przybory kuchenne

Artykuły do kuchni

Artykuły drewniane do kuchni to duża część asortymentu naszego sklepu i produkcji. W naszej ofercie znaleźć można zarówno deski do krojenia, chlebaki, jak i drobniejsze przybory. Wyroby z drewna z pewnością nadadzą kuchni ciepły i przytulny klimat.

Tworzywo drewniane pasuje do większości stylizacji kuchni, dlatego tak wielu Klientów decyduje się na takie dodatki i akcesoria.

Drewniane wyposażenie kuchni to solidność i trwałość, a także odporność na uszkodzenia.

Zapraszamy do przeczytania poniższego tekstu, gdzie przedstawiamy nasze produkty w zakresie wyposażenia kuchni.

Jakie wyposażenie kuchni oferuje nasz sklep?

Nasz asortyment wyrobów drewnianych do kuchni, jest podzielony na produkty do: krojenia, przyrządzania, przechowywania oraz serwowania. Na każdym etapie gotowania i przygotowywania posiłku możemy cieszyć się wygodnymi i solidnymi produktami naszej marki.

Do mieszania potraw polecamy proste i wygodne w użyciu łyżki z drewna bukowego, surowego. Rączka łyżki może być płaska lub okrągła, w zależności od upodobań. Łyżka może mieć środek płaski, lub ażurowy, jeśli chcemy mieć łyżkę z funkcją przecedzania.

Łopatki drewniane bardzo przydają się przy gotowaniu w garnkach i na patelni teflonowej. Dzięki delikatności drewna, mamy pewność, że warstwy teflonu zostaną nienaruszone przy mieszaniu potraw. Łopatka może mieć kształt prosty, skośny, lub ażurowy.

Jeśli chodzi o przygotowanie potraw, mamy do zaoferowania solidne deski do krojenia. Deski są o różnej wielkości i różnym kształcie. Deski drewniane są o wiele bardziej doceniane niż deski z tworzywa sztucznego.

Serwowanie posiłków jest o tyle istotne, że stanowi ważny aspekt wizualny i oprawę przygotowanego jedzenia. Nasze tace mają bardzo klasyczny kształt, dzięki czemu doskonale będą komponować się z każdą zastawą stołową, czy ozdobną filiżanką.

Wyposażenie kuchni powinno zawierać także pojemniki na chleb, zwany chlebakiem. Dzięki niemu nasze pieczywo zachowa świeżość na dłużej, a drewniana forma uatrakcyjni kuchenny blat.

Jak dbać o drewniane wyposażenie kuchni?

Aby nasze przybory służyły długo i zachowały się w dobrym stanie, należy pamiętać o regularnym myciu. Trzeba używać ciepłej wody z delikatnym środkiem myjącym, a następnie wytrzeć drewno do sucha.

Od czasu do czasu, warto posmarować nasze drewniane przybory odrobiną oliwy, w celu lepszej konserwacji.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym całym asortymentem sklepu, w razie pytań zapraszamy do kontaktu