Wieszaki drewniane – oferta w zależności od przeznaczenia

Wieszaki odzieżowe

Nasza firma jest liderem na polskim rynku w produkcji drewnianych akcesoriów użytkowania domowego. Wieszaki drewniane stanowią największą część naszego asortymentu, ale nie jedyną.

Swoją pracę wykonujemy z pasją, a nasze produkty mogą być tego przykładem. Zadowolenie Klienta jest sprawą dla nas nadrzędną – dlatego nasze wieszaki drewniane cieszą się taką popularnością.

W dzisiejszym artykule omówimy bliżej rodzaje wieszaków i ich zastosowania w zależności od potrzeb.

 

Wysokiej jakości wieszaki drewniane na odzież lub inne elementy garderoby


Wieszak na odzież może mieć rożny kształt, wielkość, oraz długość. Parametry te zależą od jego przeznaczenia, a mianowicie, jaki element odzieży będzie na nim przechowywany.

W asortymencie naszego sklepu detalicznego i zamówień hurtowych znaleźć można bogatą ofertę, w której najbardziej wymagający Klienci znajdą coś dla siebie. Wyróżniamy wieszaki na:

  • koszule i bluzki

  • garnitury i garsonki

  • płaszcze i kurtki

  • spodnie i spódniceMamy także do zaproponowania wieszaki wielofunkcyjne, dla dzieci, wieszaki hotelowe lub drewniane stojaki, które mogą być ozdobą pomieszczenia. Zamówienia traktowane są bardzo indywidualnie.

Nasze wieszaki drewniane są produkowane głównie z wysokiej klasy drzewa bukowego, które jest bardzo trwałe i odporne na zniszczenia, dzięki czemu produkty długo nam posłużą.

Oferujemy szeroką gamę wykończeń wieszaków: można samodzielnie dobrać ich kolor, styl lub opcje lakierowania. Istnieje możliwość zrobienia nadruków oraz nakładek antypoślizgowych.Rodzaje wieszaków drewnianych


W zależności od tego, jaki element garderoby chcemy powiesić na wieszaku, będzie miał on odpowiednią do tego budowę.

Wieszaki płaskie z niewielkimi nacięciami na drewnianych ramionach, są przeznaczone do wieszania bluzek, koszul lub komży.

Na garnitury, czyli odzież cięższą, należy zaopatrzyć się w wieszaki drewniane o budowie bryłowej, które zawierają dodatkowo poprzeczkę z cienkim wężem PCV, aby umożliwić powieszenie także spodni do kompletu. Poprzeczka może być także metalowa z doczepionymi klipsami przytrzymującymi spodnie lub spódnicę.

Wieszaki drewniane dedykowane wyłącznie na spodnie lub spódnicę, mają postać poprzeczki zaciskowej, która może zawierać w środku filc zabezpieczający, lub dodatkowe klipsy. Dla tego rodzaju odzieży, dobrze sprawdzą się także wieszaki zawierające kilka poprzeczek  jedne pod drugimi,  ponieważ pozwala to oszczędzić miejsce w naszej szafie.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego lub kontaktu w celu dokonania zamówienia hurtowego.