Forest Gorlice – czołowy producent wieszaków drewnianych w Polsce

Wieszaki odzieżowe

Wieszaki wykonane z drewna są jednym z głównych wyrobów naszej firmy. Dzięki naszym staraniom, pasji jaką wkładamy w naszą pracę, jesteśmy czołowym producentem w Polsce.

Zyskaliśmy także duże znaczenie na rynku europejskim.

Oprócz wieszaków na ubrania, nasze produkty to przedmioty użytku kuchennego, takie jak pojemniki na chleb, deski do krojenia, drewniane tace i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z naszą bogatą ofertą wieszaków drewnianych o różnym przeznaczeniu oraz ofertą przyborów kuchennych.

Z czego wykonujemy solidne wieszaki?


Jako czołowy producent wieszaków drewnianych, firma Forest Gorlice ma obowiązek dbać o swoich klientów, zapewniając najwyższy standard sprzedawanego asortymentu.

Nasze wieszaki wykonujemy w głównej mierze z drewna bukowego, które jest bardzo trwałe i solidne. Używamy także innych rodzajów drewna: jesionowego, dębowego oraz jaworowego.

Wieszaki drewniane lakierujemy – dzięki takiemu wykończeniu drewno jest przyjemne w dotyku oraz wygląda elegancko. W naszej bogatej ofercie można wybrać kolor lakieru, bejcę, oraz inne parametry indywidualnie dobierane do każdego Klienta.

Bardzo istotny jest kształt i odpowiednia wielkość wieszaka, więc jako kompleksowy producent wieszaków drewnianych, mamy w naszym asortymencie wieszaki na różnego rodzaju odzież.

Jeśli zaistnieje niepewność albo pojawią się pytania dotyczące zakupów w naszym sklepie internetowym, bądź przy zamówieniach hurtowych – np. do sklepów wielko powierzchniowych lub na odsprzedaż, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszym pracownikiem.Kto jest odbiorcą naszych produktów?

Nasze wieszaki drewniane cieszą się bardzo dużą popularnością na rynku europejskim. Jest to dla nas duże wyróżnienie oraz oznaka zaufania i docenienia naszych wyrobów.

Możemy pochwalić się  dystrybucją do takich sklepów jak IKEA, ekskluzywna La Mania, Greenpoint, Black Red White,  Próchnik S.A. , E.Leclerc, oraz wielu innych. 

Naszymi stałymi Klientami są firmy z wielu krajów Europy, ale są nimi także przedstawiciele z Japonii, Szwajcarii oraz Rosji.