Drewniane wieszaki odzieżowe – ich rodzaje i zastosowanie

Wieszaki odzieżowe

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokich jakościowo wieszaków na odzież. Aby nasze ubrania były przechowywane bez zagnieceń, w każdej szafie powinny mieć zastosowanie dobrej jakości wieszaki.

Dobry jakościowo wieszak to nie tylko odpowiednie tworzywo, z którego jest wykonany, ale także jego konstrukcja oraz kształt. Inny model wieszaka jest wymagany na ubrania zimowe, a inny na odzież letnią, czyli lekką.

W poniższym artykule, przybliżymy produkowany przez nas asortyment, a także przedstawimy naszą ofertę.

Płaskie i bryłowe wieszaki odzieżowe

Nasza marka Forest Gorlice, specjalizuje się w wyrobach głównie z drewna bukowego. Wieszaki odzieżowe dodatkowo są lakierowane, dzięki czemu ich wygląd jest dopracowany i przyjemny dla oka.

W asortymencie naszego sklepu, można znaleźć kategorie różnych wieszaków: na garnitury i garsonki, koszule i bluzki, spodnie i spódnice, płaszcze i kurtki, wielofunkcyjne, dla dzieci, stojaki, oraz wieszaki dla hoteli.

Bardzo przydatnymi wieszakami, również dostępnymi w naszym sklepie są wieszaki na krawatyapaszki, a nawet wieszak na ornaty.

Wieszaki, których przeznaczeniem jest odzież ciężka, na przykład kurtka zimowa lub kożuch, to wieszaki bryłowe. Ramiona tych wieszaków rozszerzają się, tworząc obły kształt. Dzięki temu ubranie nie nagina wieszaka, nie odkształca go. Ubranie pozostaje w nienaruszonej formie, materiał nie naciąga się.

Wieszaki płaskie, o równomiernej grubości na całej długości, bez dodatkowych rozszerzeń swojej formy, dobrze sprawdzą się na lekką odzież, typu bluzka lub koszula.

Wykończenia wieszaków odzieżowych

Nasze wieszaki odzieżowe możemy wykończyć z różnych materiałów dostępnych na stronie. Haki wieszaków mogą być zrobione z niklu lub na przykład mosiądzu. Haki mogą mieć postać matową, błyszczącą, kolor golden rose, złoty, czarny i wiele innych.

Dostępne są także opcje koloru lakieru, opcje specjalnego postarzenia lub bejcowania.

Jeśli Klient sobie życzy, możemy nałożyć firmowe nadruki na wieszakach, aby zamówienie Klienta było dedykowane dla jego marki.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego.